بهداشتی و ضروری گربه

Show Filters

نمایش 1–16 از 146 نتیجه

Show Filters

نمایش 1–16 از 146 نتیجه

لوازم ضروری و بهداشتی گربه

قبل از آوردن بچه گربه به منزل، وسایل مورد نیاز مخصوص گربه خود را تهیه کنید. گربه ای که تمام وسایل مورد نیاز خود را داشته باشد، شادتر است. بنابراین نیازهای گربه خود را بررسی کنید تا نگهداری از آن برای شما راحت تر شود. نگهداری از گربه ها همانند نگهداری از هر موجود زنده دیگری نیازمند وسایل ضروری قبل از خرید گربه است. در صورتی که تجربه نگهداری گربه ندارید، نگران نباشید، فروشگاه پتیشا تمام لوازم ضروری گربه را در اختیار شما قرار می دهد. لوازم گربه از آرایشی و بهداشتی گربه گرفته تا جای خواب گربه، ظرف غذای گربه، خاک گربه، باکس حمل گربه و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد.

قیمت وسایل گربه

امروزه با توجه به افزایش قیمت ارز، قیمت وسایل نگهداری گربه مارک های خارجی با افزایش روبرو بوده است. اما ما در فروشگاه پتیشا تلاش کردیم با ارائه قیمت منصفانه در جهت افزایش رضایت مشتریان خود قدم برداریم. برای مقایسه و بررسی قیمت وسایل مورد نیاز گربه، محصولات زیر را بررسی کنید.

خرید وسایل گربه ارزان

برای خرید لوازم گربه ارزان شما بایستی ابتدا لیستی از وسایل مورد نیاز گربه خود تهیه کنید. با این کار شما از خرید وسایلی که ضروری نیستند، جلوگیری می کنید. بنابراین هزینه های اضافی کاهش میابد. همان طور که گفتیم شما می توانید در پتیشا اقدام به خرید وسایل گربه ارزان کنید.