غذا و مکمل غذایی گربه

Show Filters

نمایش 1–16 از 128 نتیجه

Show Filters

نمایش 1–16 از 128 نتیجه

غذای گربه

یک رژیم غذایی متعادل برای سلامت گربه شما حیاتی است، اما هر گربه ای نیازها و سلیقه های مختلفی دارد. غذای گربه دارای انواع بافت ها، مواد اولیه و طعم دهنده های مختلف است. مارک های مختلفی از غذایی گربه وجود دارند که دستورالعمل هایی ارائه می دهند که به رفع مشکلات بهداشتی مانند سلامت مجاری ادراری، آلرژی، سلامت دستگاه گوارش و موارد دیگر کمک می کنند. در پتیشا بهترین مارک های غذای گربه غذای خشک گربه، غذای مرطوب و کنسرو گربه و مکمل و تقویتی گربه وجود دارد. بهترین راه برای تصمیم گیری برای انتخاب غذای گربه این است که سبک زندگی خود را در نظر بگیرید، با دامپزشک مشورت کنید و اولویت ها را بررسی کنید.

غذای گربه

انتخاب غذای گربه

اخیرا برندهای غذای گربه بدون غلات محبوبیت پیدا کرده اند. بعضی از گربه ها نسبت به دانه هایی حساسیت دارند که می تواند منجر به خارش، خشکی پوست و شکم شود. غذای گربه بدون غلات از طریق حذف غلات و افزودن موادی مانند سیب زمینی شیرین یا سبزیجات، گزینه بهتری برای رژیم غذایی متعادل به آنها ارائه می دهد. قبل از انتخاب رژیم غذایی بدون دانه با دامپزشک مشورت کنید زیرا اگر حساسیت به دانه نداشته باشد ممکن است رژیم غذایی مورد نیاز گربه را فراهم نکند.

غذای گربه ارزان

غذای گربه مهم ترین فاکتور در نگهداری گربه ها است و بیشترین هزینه صرف غذای آنها می شود. به همین خاطر افراد اقدام به خرید غذای گربه ارزان می کنند، درحالیکه علاقه ندارند غذای بد و بی کیفیت به گربه خود بدهند. باتوجه به قیمت ارزان غذای گربه در پتیشا، شما می توانید غذای با کیفیت و خوشمزه برای گربه خود تهیه کنید.

غذای گربه

قیمت غذای گربه

ما در پتیشا مفتخریم با کیفیت ترین محصولات بازار را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما دوستداران حیوانات خانگی قرار دهیم. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.