در حال نمایش 13 نتیجه

نمایش فیلترها

برند جرهای

برند جرهای (Jerhigh) یکی از تولیدکنندگان تشویقی‌های متنوع برای سگ در کشور تایلند است. این برند به دقت مواد تشکیل دهنده تشویقی‌ها را بررسی و آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات بهداشتی، ایمن و حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز هستند. محصولات جرهای به بهترین دوست انسان، سگ، در حفظ سلامت و شادی کمک می‌کنند. تشویقی سگ جرهای دارای ویژگی‌های بسیاری است. این تشویقی‌ها به صورت میان وعده‌های فوق‌العاده خوشمزه تهیه شده‌اند که بر پایه گوشت واقعی مرغ و طعم‌های متنوع دیگر ساخته شده‌اند.

آن‌ها تمام نیازهای ریز مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز حیوان خانگی را برآورده می‌کنند. شکل آن‌ها به صورت میله‌های نازک است که دادن آن به سگ دلبندتان را آسان می‌کند و همچنین حمل آن‌ها را برای شما ساده می‌سازد. این تشویقی‌ها به شکل نواری و پر از مواد مغذی و ویتامین‌ها هستند، که به سگ شما کمک می‌کنند سالم و قوی باشد و به عنوان پاداشی برای آموزش و تشویق عمل می‌کنند. آن‌ها حاوی ویتامین D3 برای سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها و ویتامین‌های گروه B برای بهبود عملکرد مغز و سلامتی پوست و مو و افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن هستند. شما می‌توانید انواع تشویقی سگ برند جرهای با طعم مختلف را به صورت آنلاین از فروشگاه حیوانات خانگی تهیه کنید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید. در ادامه مطلب به برخی از محصولات برند جرهای می‌پردازیم.

تشویقی سگ جرهای Jerhigh مغزدار طعم موز و شیر وزن 50 گرم
تشویقی سگ جرهای Jerhigh مغزدار طعم موز و شیر وزن 50 گرم

تشویقی نواری جرهای بیکن

تشویقی نواری برند جرهای بیکن با طعم گوشت بیکن، یک محصول مناسب برای نشاط و شادابی سگ شما است. این تشویقی یک میان وعده غذایی با ارزش غذایی بالا و حاوی ویتامین‌های مفید است که سلامتی و قوت سگ شما را بهبود می‌بخشد. طعم بیکن این تشویقی علاوه بر دلپذیری برای سگ، شکلی مدادی نیز دارد که تغذیه سگ را راحت‌تر می‌کند. همچنین دارای کیسه زیپ کیپی است که حمل آن را برای شما آسان می‌کند.

این تشویقی نواری جرهای بیکن از گوشت بیکن تهیه شده است و به حفظ سلامتی و شادابی سگ شما کمک می‌کند. محتویات این تشویقی عبارتند از: پروتئین 25٪، چربی 1٪، فیبر 5٪ و رطوبت 18٪.

مقدار مصرف روزانه این تشویقی بسته به وزن سگ شما متفاوت است:

  • برای سگ‌های کوچک (1-5 کیلوگرم): 1 تا 2 عدد
  • برای سگ‌های متوسط (5-10 کیلوگرم): 2 تا 3 عدد
  • برای سگ‌های بزرگ (10-20 کیلوگرم): 3 تا 5 عدد

تشویقی سگ با طعم گوشت مرغ برند جرهای

تشویقی سگ جرهای با طعم گوشت مرغ، یک محصول بسیار عالی برای نشاط و شادابی سگ شما است. این تشویقی سگ با طعم مرغ، از گوشت واقعی مرغ ساخته شده و حاوی مقدار زیادی پروتئین، چربی، فیبر و رطوبت است که باعث افزایش سلامتی و قدرت سگ شما می‌شود. همچنین شکل آن به صورت مدادی است که باعث می‌شود تغذیه سگ را راحت‌تر کند و دادن آن به سگ شما راحت و سرگرم کننده خواهد بود. کیسه زیپ کیپی نیز به همراه این تشویقی سگ ارائه شده است که حمل آن را برای شما ساده می‌کند.

این تشویقی سگ با طعم گوشت مرغ، در آزمایشگاه مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و اطمینان حاصل شده که از نظر بهداشتی، سالم بودن و سرشار بودن از تمام مواد مغذی در سطح بالایی باشد. این تشویقی سگ جرهای حاوی 24٪ پروتئین، 9٪ چربی، 6٪ فیبر و 20٪ رطوبت است که نشان می‌دهد بسیار سالم و غذایی است. شما می‌توانید JerHigh Real Chicken Meat را از فروشگاه‌های حیوانات خانگی تهیه کنید و به سگ دلبندتان تحویل دهید. مقدار مصرف روزانه این تشویقی بسته به وزن سگ شما متفاوت است و شما می‌توانید با مشاوره دامپزشک خود، میزان مصرف مناسب برای سگ خود را تعیین کنید.

تشویقی سگ با طعم گوشت گاو برند جرهای

تشویقی سگ جرهای با طعم گوشت گاو، یک محصول بسیار مغذی و لذیذ برای سگ شماست. این تشویقی سگ دارای مقدار قابل توجهی پروتئین که برای ساخت و تقویت عضلات سگ ضروری است، است . همچنین حاوی چربی‌های مورد نیاز برای حفظ پوست و پوشش موی سالم است. فیبر موجود در این محصول نیز به سلامت گوارش سگ کمک می‌کند و رطوبت آن باعث حفظ ترطیب و آبمیری پوست سگ می‌شود.

تشویقی سگ جرهای با طعم گوشت گاو، از مواد اولیه اصلی و طبیعی تهیه شده است و از نظر بهداشتی ایمن است . با توجه به محتویات اعلام شده، این تشویقی سگ حاوی 20٪ پروتئین، 9٪ چربی، 6٪ فیبر و 20٪ رطوبت است. این نسبت مواد مغذی، نشان از سالم بودن و مناسب بودن این تشویقی سگ برای تأمین نیازهای غذایی سگ شما دارد. شما می‌توانید JerHigh Real Beef Meat را از فروشگاه‌های حیوانات خانگی تهیه کنید و به سگ خانگی خود داده تا از آن لذت ببرد. با اعمال مصرف روزانه مناسب و مشاوره دامپزشک خود، می‌توانید به سگ خود یک تغذیه متوازن و سالم ارائه دهید.

تشویقی سگ جرهای با طعم بلوبری

تشویقی سگ جرهای با طعم بلوبری یک محصول لذیذ و مغذی برای سگ شما است. این تشویقی سگ دارای طعم بلوبری است که می‌تواند نشاط و شادابی سگ شما را افزایش دهد. با توجه به محتویات اعلام شده، این تشویقی سگ حاوی 24٪ پروتئین، 9٪ چربی، 6٪ فیبر و 20٪ رطوبت است. این نسبت مواد مغذی نشان از سالم بودن و مناسب بودن این تشویقی سگ برای تأمین نیازهای غذایی سگ شما دارد.

مقدار مصرف روزانه این تشویقی بسته به وزن سگ متغیر است. برای سگ‌های کوچک با وزن 1-5 کیلوگرم، می توانید 1-2 عدد از این تشویقی را مصرف کنید. برای سگ‌های کوچک با وزن 5-10 کیلوگرم، می‌توانید 2-3 عدد و برای سگ‌های کوچک با وزن 10-20 کیلوگرم، می‌توانید 3-5 عدد از این تشویقی را به سگ خود بدهید.

تشویقی سگ با طعم هویج و مرغ جرهای

تشویقی سگ برند جرهای با طعم هویج و مرغ نیز یکی دیگر از محصولات لذیذ و مغذی برای سگ شما است. این تشویقی سگ دارای طعم هویج است که می‌تواند نشاط و شادابی سگ شما را افزایش دهد. همچنین حاوی گوشت واقعی مرغ است که به سگ شما طعم و عطری خوشمزه می‌بخشد. شکل مدادی این تشویقی و کیسه زیپ کیپ آن، حمل و نقل آسان را برای شما فراهم می‌کند.

این تشویقی سگ توسط تیم متخصص و مجرب تهیه شده است و دارای تمام مواد مغذی و ویتامین‌های لازم برای سلامتی سگ شما است. این محصول در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و ازنظر بهداشتی و سالم بودن تأیید شده است. با مصرف این تشویقی، سگ شما به سلامتی و شادابی خوبی دست می‌یابد. مقدار مصرف روزانه این تشویقی با توجه به وزن سگ متغیر است. برای سگ‌های کوچک با وزن 1-5 کیلوگرم، می‌توانید 1-2 عدد از این تشویقی را مصرف کنید. برای سگ‌های کوچک با وزن 5-10 کیلوگرم، می‌توانید 2-3 عدد و برای سگ‌های  کوچک با وزن 10-20 کیلوگرم، می‌توانید 3-5 عدد از این تشویقی را به سگ خود بدهید.

تشویقی توله سگ با طعم شیر برند جرهای

تشویقی توله سگ با طعم شیر جرهای JerHigh Vitapet Milky Sticks یک میان وعده غذایی مناسب برای تغذیه و نشاط توله سگ‌ها است. این محصول حاوی مقادیر مناسبی از پروتئین، چربی، فیبر و خاکستر است که به سلامت و رشد صحیح توله سگ کمک می‌کند. تشویقی توله سگ با طعم شیر جرهای دارای شکل مدادی است که برای توله سگ‌ها آسان برای خوردن و هضم است. این تشویقی از گوشت واقعی مرغ ساخته شده و به وسیله تیم متخصص و با تجربه تهیه می‌شود. محتویات این تشویقی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و تضمین می‌شود که سالم و بهداشتی باشد.

مقدار مصرف روزانه تشویقی توله سگ با طعم شیر برندجرهای به وزن و اندازه توله سگ شما بستگی دارد. برای توله سگ‌های کوچک با وزن 1-5 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 1 عدد از این تشویقی را به آن‌ها بدهید. برای توله سگ‌های کوچک با وزن 5-10 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 2 عدد تشویقی را مصرف کنید. برای توله سگ‌های متوسط با وزن 10-15 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 2 تا 3 عدد و برای توله سگ‌های متوسط با وزن 15-25 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 3 عدد تشویقی را به آن‌ها بدهید. همین طور برای توله سگ‌های بزرگ با وزن 25-35 کیلوگرم نیز می‌توانید روزانه 3 تا 4 عدد و برای توله سگ‌های بزرگ با وزن بیشتر از 35 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 5 عدد تشویقی را به آن‌ها بدهید.

تشویقی نواری سگ گوشت مرغ جرهای

تشویقی نواری سگ گوشت مرغ برند جرهای، یک اسنک تشویقی است که با مواد مغذی و ویتامین‌ها، غنی سازی شده است تا سگ شما را سالم و قوی سازد. این تشویقی از گوشت واقعی مرغ ساخته شده و با وسواس فراوان توسط متخصصان با تجربه کمپانی جرهای آماده سازی شده است. با طعم وسوسه انگیز مرغ، سگ شما نمی‌تواند در برابر این تشویقی مقاومت کند! شکل نواری این تشویقی، کار را برای شما راحت می‌کند. می‌توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید و به سگ خود غذا بدهید و خوردن آن برای سگ شما آسان و مفرح خواهد بود.

محتویات این اسنک شامل پروتئین (24٪)، چربی (9٪)، فیبر (6٪) و رطوبت (20٪) است  که به سلامت و رشد صحیح سگ شما کمک می‌کند. این تشویقی در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و تضمین می‌شود که سالم و بهداشتی باشد. مقدار مصرف روزانه این تشویقی بستگی به وزن سگ شما دارد. برای سگ‌های کوچک با وزن 1-5 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 1 الی 2 عدد از این تشویقی را به آن‌ها بدهید. برای سگ‌های کوچک با وزن 5-10 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 2 الی 3 عدد تشویقی را به آن‌ها بدهید و برای سگ‌های با وزن 10-20 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 3 الی 5 عدد از این تشویقی را به آن‌ها بدهید.

تشویقی سگ جرهای Jerhigh مغزدار طعم موز وزن 70 گرم
تشویقی سگ جرهای Jerhigh مغزدار طعم موز وزن 70 گرم

تشویقی برندجرهای مرغ و توت فرنگی

تشویقی جرهای مرغ و توت فرنگی یک تشویقی برای سگ با طعم توت فرنگی است که به سلامت و شادابی سگ شما کمک می‌کند. این تشویقی از گوشت واقعی مرغ ساخته شده است و با وسواس توسط تیم متخصص بسیار با تجربه جرهای آماده سازی شده است. این محصول دارای طعم توت فرنگی است و شکل آن به صورت مدادی است  که باعث جذب سگ شما می‌شود.‌ این تشویقی حاوی پروتئین (20٪)، چربی (9٪)، فیبر (6٪) و رطوبت (20٪) است . این مواد مغذی به سلامت و رشد صحیح سگ شما کمک می‌کند. همچنین با داشتن کیسه زیپ کیپ آن را برای حمل و نقل آسان می‌کند.

این تشویقی در آزمایشگاه مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که سالم و بهداشتی باشد. مقدار مصرف روزانه این تشویقی بستگی به وزن سگ شما دارد. برای سگ‌های کوچک با وزن 1-5 کیلوگرم، می‌توانید روزانه 1 الی 2 عدد از این تشویقی را به آن‌ها بدهید.

تشویقی جرهای مرغ و موز

تشویقی برند جرهای مرغ و موز، یک محصول مناسب برای نشاط و شادابی سگ شماست. این تشویقی حاوی مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز است که به سلامتی و قدرت سگ شما کمک می‌کند. طعم موزی این تشویقی باعث می شود که سگ دلبندتان آن را دوست بدارد. همچنین بسته بندی آن با کیسه زیپ کیپ دار، حمل و نقل آسان را برای شما فراهم می‌کند.

این تشویقی از گوشت مرغ واقعی ساخته شده است و توسط تیم تخصصی و با تجربه آماده می‌شود. قبل از عرضه، این محصول در آزمایشگاه بررسی و آزمایش می‌شود تا اطمینان حاصل شود که از نظر بهداشتی سالم و حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز است. با توجه به اینکه JerHigh Strawberry Real Chicken محصول تشویقی کاملی است، می‌توانید مطمئن باشید که سگ شما ارزش آن را دارد. محتوای این تشویقی عبارت است از: پروتئین 20٪، چربی 9٪، فیبر 6٪ و رطوبت 20٪.

تشویقی برند جرهای جگر

تشویقی جرهای جگر، یک محصول میان وعده غذایی است که برای سلامت و شادابی سگ شما طراحی شده است. این تشویقی حاوی مواد مغذی و ویتامین‌های ضروری است که به حفظ سلامت و قدرت سگ کمک می‌کند. با طعم جگر، این تشویقی علاوه بر ایجاد طعم دلچسبی برای سگ شما، تغذیه مناسبی را نیز فراهم می‌کند.

تشویقی جرهای جگر، از گوشت واقعی مرغ تهیه شده و با دقت و تخصص تیم ما آماده می‌شود. قبل از عرضه، این محصول در آزمایشگاه بررسی و آزمایش می‌شود تا اطمینان حاصل شود که از نظر بهداشتی سالم و حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز است. بسته بندی آن نیز با کیسه زیپ کیپ دار صورت می‌گیرد که حمل و نقل آسان را برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از تشویقی جرهای جگر، سگ دلبندتان لذت بخشی خاص را تجربه خواهد کرد و شما نیز می‌توانید از آرامش و شادابی او لذت ببرید.

خرید محصولات برند جرهای

در راستای خرید محصولات برند جرهای این امکان را دارید از طریق پتشاپ پتیشا اقدامات لازم را انجام دهید. از این طریق بهترین محصولات را با حداقل قیمت ممکن و مناسب‌ترین کیفیت خریداری خواهید کرد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت