jerhigh

جرهای

چرا محصولات برند جرهای (Jerhigh)  یک انتخاب درسته ؟

پاسخ این سوال خیلی سادست! چون سگ ها و گربه ها عضوی از خانواده شما هستن. قطعاً این پیوند عاطفی بین سرپرست و سگ یا گربه با تشویقی های موثر و با کیفیت، ایجاد و تعلیم داده می شه.

برند جرهای (Jerhigh) که با گوشت مرغ واقعی تهیه شده، مطابق با استانداردهای غذاهای جهانی با طعم خوب و سالم برای سگ ها و گربه ها تهیه شده. غذاهای ارائه شده توسط این برند میتونن از لحاظ روحی و جسمانی سگتون رو در سلامت و رفاه بسیار خوبی قرار بدن. در نتیجه انتخاب یک برند ماسب برای تغذیه ی سگ و گربه بسیار مهمه. اما نگران نباشید چرا که ما بهترین غذاهای موجود در بازار جهانی رو به دست شما می رسونیم تا نگران تغذیه ی حیوان خانگیتون نباشید.

معرفی برند جرهای

برند جرهای با مفهوم نام تجاری "Feed me with love" یا همون با عشق بهم غذا بده،  تأسیس شد تا به حیوانات خانگی به عنوان بخشی از یک خانواده،  پاداش داده و عشقشون رو به سرپرست بیشتر کنه.

  • محصولات این برند با استفاده از گوشت مرغی که با کیفیت بالا و توسط کارخانه های فرآوری مواد غذایی CP فراهم شده، تهیه می شن و به همین دلیل کیفیت فوق العاده ای دارن.
  • برند جرهای (Jerhigh) با استانداردهای مشابه تولید مواد غذایی انسانی تولید می شه. محصولات JerHigh دارای مزایای تغذیه ای متعادل ، انرژی و ویتامین های لازم برای رفاه و سلامتی  حیوانات خانگی هست.

لذت دادن تشویقی با محصولات برند JerHigh

حیوانات خانگی با تشویقی به یادگیری بیشتر تحریک میشن. مشوق های برند جرهای منابع فوق العاده ای برای معلمان و سرپرستان هستن تا به کمک اون بتونن یادگیری رو در همه موضوعات سرگرم کننده کنن!

سگ و گربه ذاتاً زود دوست می شن، بسیاری از حیوانات مانند گربه ها و سگ ها ارتباط انسانی رو دوست دارن و می تونن بهترین دوست برای سرپرستشان بشن.  برای سرگرم شدن اونها میتونید باهاشون بازی کنید و با دادن تشویقی در عین حال نربیتشون هم بکنید.

تفریح برای گربه ها و سگ ها مهمه!

تفریح، بخش بسیار مهمی از زندگی حیواناته. این موضوع  این فرصت رو به سرپرستا میده  تا مهارت های حیاتی که مد نظرشون هست رو به حیوانات زیباشون یاد بدن. با کیفیت بودن مشوق های برند جرهای (Jerhigh) این امکان رو فراهم می سازه که گربه و سگ زیباتون بسیاری از آموزش های ارتباطی یا مهارت های سبک زندگی رو به آسونی یاد بگیرن.

اهمیت آموزش با خوراکی های برند جرهای (Jerhigh)

تصویر گربه‌ای که از پرده‌ها آویزون شده‌ یا سگی که خونه رو به هم ریخته، برای کاریکاتوریست‌ها بسیار پرطرفداره، زمانی که حیوانات خانگی، خانه‌شان رو خراب می‌کنن برای صاحبان جالب نیست و باعث آشفتگی می‌شن. ماهیت بازیگوش حیوانات و علاقه ی آنها به دریافت محبت شما کاملا طبیعیه. اما چیزی که در این بین مهمه تربیت صحیح اونهاست.

حیوانات نمی تونن برچسب ها یا کتابچه های دستورالعمل رو بخونن بنابراین باید به اونها نشان داده بشه . آموزش داده بشه که چگونه رفتار بکنن و از وسایلی که برای اونها تهیه می‌کنین استفاده کنن و تمامی این موارد وظیفه ی شماست.

شما می تونید انواع غذا و تشویقی های برند JerHigh رو از فروشگاه آنلاین پتیشا خریداری کنید. فراموش نکنید که جرهای یک برند باسابقه و با کیفیته که در زمینه ی تولید و ارائه ی ضروریات زندگی سگ و گربه کاملا موفق بوده. پتشاپ پتیشا به شما کمک میکنه تا بدون هیچ دردسری نیازهای سگ و گربتون رو برآورده کنید و بتونید دوست و سرپرست خوبی براشون باشید.

Show Filters

نمایش یک نتیجه

Show Filters

نمایش یک نتیجه