جای خواب و خانه

Show Filters

مشاهده همه 8 نتیجه

Show Filters

مشاهده همه 8 نتیجه

جای خواب و خانه سگ

جای خواب و خانه سگ یکی از کاربردی‌ترین وسایل ضروری است که به شما در ترتیب سگ کمک خواهد کرد. هنگامی که یک سگ را به سرپرستی قبول می‌کنید، باید شرایط مختلفی برای اقامت دوست جدید خود در خانه فراهم سازید و یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد جای خواب مناسب است.

اگر جای مشخصی برای سگ در نظر نگیرید ممکن است در هر گوشه‌ای از منزل حتی بر روی تخت شما بخوابد و در هنگام تربیت وی هم دچار مشکل شوید؛ از همین رو انتخاب مناسب یک جای خواب و خانه سگ مانند غذای سگ و محبت، جز ملزومات اساسی به شمار می‌رود.

 

نکات مهم به هنگام خرید جای خواب و خانه سگ

  • مهم‌ترین معیاری که به هنگام خرید جای خواب سگ باید مد نظر قرار دهید، سایز سگ است. در قدم اول باید یک خانه متناسب با چثه سگ تهیه کنید تا به هنگام خواب یا حرکت فضای کوچکی نداشته باشد.
  • یکی از نکات جانبی که بهتر است به آن هم توجه کنید سن سگ است. معمولا سگ‌های سن بالا از جاهای نرم خوششان می‌آید و باید خانه ای تهیه کنید که نرم‌تر از حالت معمول باشد.
  • سرد یا گرم بودن محیط زندگی هم یکی از ملاک‌های اصلی شما جهت انتخاب خانه سگ است. برای شهرهایی با آّب‌وهوای سرد بهتر است منزلی تهیه کنید که گرم باشد و برای محیط گرم از خانه‌های پایه‌دار استفاده کنید.
  • سگ‌ها دارای شخصیت‌های مختلفی هستند که حتی همین مورد هم جز معیارهای اصلی محسوب می‌شود. برای سگ‌های خجالتی بهتر است از خانه‌هایی سقف دار استفاده کنید تا حس راحتی پیدا کنند.
  • اگر سگ پر جنب‌و‌جوشی دارید که دائما فعالیت دارد، جنس خانه را طوری انتخاب کنید که قابل شست‌‌وشو باشد.
  • نوع خوابیدن سگ هم می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. برخی سگ‌ها خود را جمع کرده و برخی ترجیح می‌دهند در جای آزادتری بخواهند اما به طور کلی خانه باید 20 سانتی‌متر بزرگ‌تر از موقعیت خواب سگ باشد.

جای خواب سگ به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که بسته به نیاز خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در پتشاپ پتیشا مدل‌های مختلفی از خانه سگ وجود دارد که پس مشورت با کارشناسان فروش ما می‌توانید با بهترین قیمت ممکن آن‌ها را خریداری کنید.