باکس حمل سگ

Show Filters

مشاهده همه 14 نتیجه

Show Filters

مشاهده همه 14 نتیجه

باکس سگ

باکس سگ یا کیف سگ، از جمله وسایل ضروری سگ است که جهت حمل و نقل سگ به صورت ایمن و راحت می باشد. از آنجا که ایمنی حیوانات در هنگام حمل نقل بسیار حائز اهمیت است و همچنین ممکن است حیوانات در مواجهه با فضا و وسایل جدید دچار ترس و اضطراب شوند، استفاده از باکس سگ سبب تامین ایمنی در هنگام جابجایی سگ می باشد.

انواع باکس حمل سگ

باکس سگ بر اساس استفاده و ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می شود و شما هنگام خرید کیف حمل سگ بهتر است بر اساس اندازه حیوان و متریال مد نظر خود اقدام به خرید باکس حمل سگ نمایید، انواع مختلفی از باکس ساگ را به راحتی میتوانید در پتیشا بیابید.

خرید باکس سگ ارزان

انواع مختلفی از باکس سگ وجود دارند که در سایزهای متفاوت تولید می شوند. شما برای خرید باکس حمل سگ باید به کاربرد آن توجه داشته باشید. به عنوان مثال به باکس حمل برای هواپیما احتیاج دارید یا باکسی که شبیه کالسکه است و چرخدار است. انواع دیگری مانند کوله پشتی و ساک حمل سگ وجود دارد. امروزه با توجه به افزایش قیمت ارز، قیمت باکس سگ با افزایش روبرو بوده است. اما ما در فروشگاه پتیشا تلاش کردیم با ارائه قیمت منصفانه در جهت افزایش رضایت مشتریان خود قدم برداریم. برای مقایسه و بررسی قیمت باکس سگ، محصولات این صفحه را بررسی کنید.