غذا و مکمل غذایی جوندگان

Show Filters

نمایش یک نتیجه

Show Filters

نمایش یک نتیجه

غذای جوندگان

جوندگان به دلیل فضای کمی که اشغال می‌کنند گزینه‌ای بی نظیر برای نگهداری در منازل شخصی هستند و امروزه به عنوان یکی از محبوب‌ترین حیوانات خانگی دنیا به شمار می‌روند. دسته جوندگان را حیواناتی نظیر همستر، موش، خرگوش و خوکچه هندی تشکیل می‌دهند که هر کدام از آن‌ها توسط علاقه‌مندان به سرپرستی گرفته می‌شوند. قبل از اینکه جوندگان را به خانه خود منتقل کنید باید از نکات مهمی در تغذیه آن‌ها آگاهی پیدا کنید تا به رشد حیوان و سلامت او کمک کنید.

غذای جوندگان باید کیفیت قابل قبولی ارائه دهد و مواد غذایی لازم جهت رشد آن‌ها را فراهم سازد. این غذا می‌تواند ترکیبی از سبزیجات، غذای آماده، میوه و آب آَشامیدنی باشد.

غذای آماده جوندگان

در کنار مواد غذایی طبیعی مانند سبزیجات و میوه، غذاهای آماده در بازار وجود دارند که در ساخت آن تمامی مواد مورد نیاز رشد جوندگان در نظر گرفته شده و می‌تواند به عنوان غذای اصلی مورد استفاده قرار گیرد. غذاهای آماده جوندگان حاوی انواع ویتامین‌ها بوده و پاسخ‌گوی نیاز بدن خرگوش، همستر و خوکچه خواهد بود.

ترکیبات غذای آماده جوندگان شامل یونجه، ذرت، تخم مرغ، هویج، لیزین، ویتامین، چغندر، سویا و … است. باید بر اساس جدول مصرف غذای جوندگان، مقدار غذای کافی روزانه حیوان خانگی خود را تعیین کنید که بسته به جثه و سن هر حیوان متفاوت خواهد بود.

بهتر است در هفته حدودا 3 بار در کنار این غذای آماده، از میوه و سبزیجات تازه هم استفاده کنید. در تمام طول روز هم آب کافی در دسترس حیوان خود قرار دهید تا بتواند تشنگی خود را برطرف سازد.

ویژگی‌های غذای آماده جوندگان

  • حاوی انواع ویتامین‌ها
  • سرشار از مواد مغذی جهت رشد جوندگان
  • خوش بو
  • مناسب برای تقویت پوست و مو
  • تامین گیاهان مورد نیاز جوندگان

خرید غذای جوندگان

غذای آماده به عنوان غذای اصلی جوندگان استفاده می‌شود و از همان ابتدا باید به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید. برای تهیه مرغوب‌ترین غذاهای آماده جوندگان می‌توانید با کارشناسان فروش پت شاپ پتیشا تماس حاصل فرمایید و یا سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.