لوازم آموزش و سرگرمی جوندگان

لوازم آموزش و سرگرمی جوندگان

اگه صاحب خرگوش، همستر و یا خوکچه های هندی دوست داشتنی هستید، برای نگهداری اونها باید روحیاتشون رو بشناسید و هر آنچه که بهش نیاز دارن رو بتونید فراهم کنید. در نظر داشته باشید که جونده‌ها موجودات بازیگوش و بامزه‌ای هستن که به صورت مداوم در حال شیطنت و بازی هستن و در این حالت روزهاشون رو سپری میکنن.

در این صورت اگه شما قصد دارید که برای زندگی خرگوش، همستر و خوکچه دوست داشتنیتون لوازم بازی، آموزش و سرگرمی خریداری کنید باید با انواع وسایل آشنا باشید و در مرحله‌ی بعدی اقدام به خرید کنید. در این مطلب قصد داریم به مهم ترین نکات در این باره بپردازبم تا راحت تر بتونید اقدام به خرید کنید.

اهمیت آموزش و تربیت برای جوندگان

لازمه بدونید که جوندگانی مثل خرگوش و همستر یا خوکچه هندی می‌تونن تربیت‌هایی رو بپذیرن و اجرا کنن. یکی از این موارد، آموزش دستشویی کردن به خرگوش‌هاست. شما برای این کار قبل از هرچیزی به خرید تجهیزات لازم‌ مثل قفس و دستشویی خرگوش یا پد مربوطه نیاز دارید.

بعضی از خرگوش ها که از نژادهایی مثل لوپ هلندی یا ترکیش مینی لوپ ها هستن، از ابتدا نحوه‌ی دستشویی کردن در یک‌ مکان خاص رو بلدن.این نژادها توسط مادرشون آموزش دیدن و اگه به هر دلیلی بلد نباشن، در حداقل زمان‌ ممکن می‌تونن به این‌ مهارت برسن. به صورت کلی برای آموزش و تربیت جوندگان باید صبر و حوصله‌ی زیادی داشته باشید، تجهیزات موردنیاز رو خریداری کنید و زود نا امید نشید.

انواع وسایل سرگرمی،‌خرگوش، همستر، خوکچه هندی و سایر جوندگان

جوندگانی مثل خرگوش، همستر و خوکچه به شدت بازیگوش هستن و نیاز به خرید تجهیزاتی دارن که بتونن خودشون رو سرگرم کنن. برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای جوندگان باید به موارد زیر توجه کنید؛

  • در حین بازی نظارت داشته باشید تا وسیله جویده نشه.
  • وسایل سرگرمی مخصوص جوندگان برای خرگوش خریداری کنید.
  • به هیچ‌ عنوان وسایل خیلی کوچک رو به حیواناتی مثل خرگوش و همستر ندید.
  • چرخ و فلک و پارک بازی برای همستر و خوکچه انتخاب مناسبی می‌تونه باشه.

تمامی موارد گفته شده به شما کمک میکنه تا بتونید برای رفاه و رشد جونده ای که دارید بهترین شرایط رو فراهم کنید.

نحوه‌ی خرید انواع وسایل سرگرمی و آموزش

اگه قصد دارید برای سرگرمی و آموزش خرگوش، همستر و خوکچه‌ی هندی دوست داشتنیتون وسایل مهیج و جالب خریداری کنید، باید فروشگاه‌های معتبر موجود در این زمینه رو بشناسید. یکی از بهترین فروشگاه‌های فعال در این زمینه، پتشاپ آنلاین پتیشا به شمار میاد.

پتیشا تونسته انواع تجهیزات مورد نیاز جوندگان رو در فروشگاه‌ آنلاینی که داره موجود کنه. شما می‌تونید به راحتی برای خرید تجهیزات مربوطه از طریق پت شاپ پتیشا اقدام کنید‌. راستی یادتون باشه در صورتی که به هر دلیلی با هرگونه مشکل برای ثبت سفارش مواجه شدید یا در رابطه با محصولات سوالی داشتید، کارشناسان پتیشا آماده‌ی پاسخگویی به شما هستن‌.

توجه داشته باشید که برای خرگوش،همستر و خوکچه وسایل و تجهیزات مخصوص خریداری کنید و از غذای خودتون بهشون ندید.

هیچ محصولی یافت نشد.