سبد خرید

با ما تماس بگیرید: 02177062875

ارسال ویژه پتیشا RUN مخصوص شهر تهران

رویه بازگردانی کالا

بازگرداندن کالا

یکی از اصلی‌ترین اهداف پتیشا امنیت خرید و رضایت شما عزیزان از خرید از پتیشا است. بر این اساس سعی ما در ارسال سالم و صحیح و دقیق کالای خریداری شده می‌باشد. با وجود همه تمهیدات اندیشیده شده ممکن است در برخی موارد نظیر خطاهای انسانی و مشکلات سایت و … موجب ارسال کالا با عدم تطابق با کالای سفارش داده شده باشد. شرایط و قوانین مربوط به مرجوع کردن کالا به پتیشا در زیر آمده است:

عدم تطابق کالای دریافتی

در چنین مواردی از باز کردن بسته محصول خودداری کنید و حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در صورت ارسال کالا با عدم تطابق کالای سفارش داده شده هزینه بازگرداندن کالا و یا وجه خرید به عهده پتیشا می‌باشد.

بدلیل نداشتن پشتیبانی محصولات از شرکت‌ها امکان گارانتی محصولات برای پتیشا مقدور نیست

آسیب‌دیدگی کالا در هنگام تحویل

لطفاً در صورت آسیب دیدگی و یا باز شدن بسته از دریافت اجناس خودداری فرمایید و مراتب را سریعا به دفتر پتیشا اطلاع دهید تا نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام گردد. در صورت آسیب دیدگی کالای ارسال شده با پست یا پیک، با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی قسمت ارسال پتیشا، خسارت احتمالی متوجه شرکت حمل و نقل می‌باشد. اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی‌شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و حمل نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی‌شوند.

مرجوع کردن کالا با دلایل شخصی

محصولات قبل از باز شدن از بسته اصلی، قابلیت مرجوع کردن با هماهنگی دفتر فروشگاه را دارا هستند. لطفا جهت مرجوع کردن کالای دریافتی حداکثر تا ۲۴ ساعت از تاریخ تحویل نسبت به هماهنگی بازگرداندن کالا با دفتر فروشگاه از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید. به درخواستهایی که بعد از ۲۴ ساعت از تاریخ تحویل ثبت می‌شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین در این موارد هزینه ارسال و بازگرداندن کالا به عهده مشتری می‌باشد. همچنین برای مرجوع کردن کالا کارتن اصلی و کلیه ملزومات و ملحقات بدون هیچگونه تغییری مورد نیاز است. درصورت مخدوش شدن کارتن و یا بسته بندی اصلی از بازگرداندن کالا معذوریم. در صورت انصراف از خرید بعد از سفارش و قبل تحویل، سریعا مراتب را از طریق تلفن و یا ایمیل به اطلاع پتیشابرسانید. در صورت انصراف بعد از ارسال کالا هزینه ارسال متوجه مشتری می‌باشد.

بازگرداندن کالایی که کوپن تخفیف استفاده شده

درصورت مرجوع کردن کالایی که برای آن کوپن تخفیف استفاده شده، در صورت موافقت با بازگرداندن وجه، وجه پرداختی بعد اعمال کوپن و منهای هزینه حمل و نقل در ظرف ۳۶ ساعت به حساب مشتری  واریزخواهد شد. همچنین کوپن مصرفی قابلیت استفاده مجدد نخواهد داشت.

بازگرداندن کالای خریداری شده بیش از پنج عدد

سفارشات یک کالا بیش از پنج عدد شامل بازگرداندن کالا نمی‌شود.

محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی

پتیشا نسبت به عوارض احتمالی ناشی از استفاده محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی برای حیوان شما (از قبیل مشکلات گوارشی، حساسیت‌های پوستی، بیماری و …) مسئولیتی ندارد و مسئولیت موارد درج شده در روی بسته بندی کالا و توضیحات کالا بعهده شرکت تولید کننده و وارد کننده می‌باشد وپتیشا فقط مسئولیت اطلاع رسانی دارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده مربوط انجام شود

موارد مهم پیش از ارسال کالا

درصورت مطالعه موارد فوق و در خواست بازگرداندن کالا قبل از هر اقدامی حداکثر تا ۲۴ ساعت از تاریخ سفارش و یا تحویل از طریق ایمیل و یا تلفن با پتیشا تماس بگیرید. همکاران ما روند دقیق مرجوع کردن کالا را برای شما توضیح خواهند داد.

  • از ارسال کالا به دفتر بدون هماهنگی خودداری نمایید.
  • حداقل زمان برای تعویض و ارسال مجدد (در صورت موجود بودن کالا) 2 روز کاری از زمان دریافت کالا در دفتر پتیشا خواهد بود.
  • کالای باز نشده اصلی بهمراه کلیه ملحقات بسته بندی و ارسال گردد. لطفا برای اطلاع از هزینه‌های احتمالی ارسال، موارد بالا را ملاحظه بفرمایید.
  • لطفاً از نوشتن توضیحات یا آدرس برروی بسته بندی محصول خودداری نمایید. در این صورت از باز پس گرفتن کالا معذوریم.
  • لطفاً بعد از هماهنگی‌های لازم، فاکتور به همراه کالا ارسال شود.
  • کاربران محترم ساکن تهران برای بازگرداندن کالا توسط پیک با دفتر پتیشا تماس حاصل کنند و دوستان عزیز ساکن شهرستانها حتماً برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده نمایند. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه پتیشا نخواهد بود.
  • ممکن است بعلت اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل  بازگرداندن، تعویض کالا میسر نباشد و فقط وجه خرید مسترد خواهد شد. از این رو مسئولیتی متوجه پتیشا نمی‌باشد.
ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع محصولات

امکان بازگردانی محصول

در صورت منقضی بودن تاریخ مصرف

برند های جهانی

همکاری با بهترین برند های ایرانی و خارجی

ایمنی در خرید

خرید ایمن با بهترین قیمت ها