لوازم آموزش و سرگرمی پرندگان

Show Filters

مشاهده همه 2 نتیجه

Show Filters

مشاهده همه 2 نتیجه

اسباب بازی پرنده

اسباب بازی پرندگان زینتی همچون انواع طوطی، کاسکو، عروس هلندی، کاکادو، مرغ مینا و … بستری برای بازی و سرگرمی پرنده ایجاد می کند. علاوه بر این، پرندگان را برای افزایش هوش و تمرکز آنها به چالش می کشد.

 اهمیت تهیه اسباب برای پرندگان زینتی

توجه داشته باشید که اسباب بازی می تواند از بسیاری از بیماری های روحی و روانی پرندگان جلوگیری کند. برخی طوطی سانان که عصبی هستند یا پرهای خود را می کنند، ریشه در عدم وجود سرگرمی فکری برای آنهاست. اگر از یکی از پرندگان زینتی در خانه نگهداری می کنید، خودخواهی را کنار بگذارید و با پرنده خود اوقات خوشی را بگذرانید؛ علاوه بر این برای او وسایل بازی و سرگرمی نیز تهیه کنید.

وجود اسباب بازی پرنده داخل قفس علاوه بر اینکه پرنده را سرگرم بازی می کند باعث می شود پرنده سراغ مبل و لوازم چوبی منزل نرود و آنها را خراب نکند.

ویژگی های سرگرمی و اسباب بازی پرندگان

با توجه به اینکه پرندگان به صورت غریزی تمایل دارند، آزاد باشند و از شاخ و برگ درختان بالا بروند، اسباب بازی چوبی برای پرندگان زینتی مخصوصا طوطی سانان (عروس هلندی، مرغ عشق، طوطی برزیلی، کاسکو، رزیلا، طوطی سبز، شاه طوطی، کاکادو و..) سرگرمی خوبی است. بنابراین لازم است برای پرندگان زینتی که در قفس نگهداری می شوند وسایل بازی جذاب و سرگرم کننده در اختیارشان قرار گیرد.

ایمنی اسباب بازی پرنده از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ های ب کار رفته در آن، بایستی از رنگ های خوراکی استفاده شده باشد. وسیله بازی پرنده بهتر است دارای رنگ های متنوع و جذاب باشد. وسایل بازی و سرگرمی طوطی سانان یکی از راههای درمان عارضه پرکنی می‌باشد.

انواع اسباب بازی پرندگان

اسباب بازی های رندگان زینتی انواع مختلفی دارد که شما می توانید در این صفحه از پتیشا مشاهده کنید. انواع اسباب بازی مرغ عشق، وسایل بازی عروس هلندی، اسباب بازی مرغ مینا موجود است.

خرید اسباب بازی پرنده

سعی کنید برای سلامت و خوشحالی بیشتر پرندگان ماهیانه یکبار وسایل بازی پرنده را عوض کنید تا همیشه وسیله جدید و متنوعی را داشته باشند. در پت شاپ آنلاین پتیشا می توانید انواع اسباب بازی پرندگان زینتی مانند وسایل بازی عروس هلندی، کاسکو، طوطی، مرغ عشق، کاسکو و … را مشاهده کرده و اقدام به خرید اسباب بازی پرنده کنید.