غذای مرطوب و کنسروی سگ

Show Filters

مشاهده همه 4 نتیجه

کنسرو سگ

برای داشتن یک سگ شاد و پر انرژی غذا های مفید از جمله کنسرو سگ برای او محیا شود. بهترین غذاهای مرطوب کنسرو سگ حاوی پروتئین بیشتر، کربوهیدرات کمتر و فاقد مواد نگهدارنده سرطانزا می باشد. بعلاوه جویدن و هضم آنها راحت تر است.

از این رو غذاهای کنسرو سگ به یک انتخاب هوشمندانه برای توله سگها، سگهای کوچکتر و همچنین بزرگتر تبدیل شده است.

قیمت کنسرو سگ

در این صفحه ما بهترین غذاهای مرطوب و کنسروی سگ را به اشتراک گذاشته ایم و به سوالات متداول شما در مورد غذای سگ و رژیم غذایی مرطوب پاسخ خواهیم داد.

آیا کنسرو سگ نیاز به گرم کردن یا جوشاندن دارد؟

خیر، به دلیل بسته بندی مناسب و وکیوم شدن داخل کنسرو نیاز به جوشاندن قبل از مصرف توسط حیوان خانگی ندارد

کنسرو سگ را پس از بار کردن تا چه مدت میتوان نگه داری کرد؟

پس از باز کردن کنسرو سگ، باقی مانده را در ظرفی با درب محکم قرار دهید تا از ورود هوا به داخل آن جلوگیری شود سپس در یخچال نگه داری کنید. نهایتا تا 7 روز میتوان با این روش در یخچال نگه داری کرد، در صورت تمایل به نگه داری بیشتر آن را فریز نمایید.

میزان کربوهیدرات در کنسرو سگ چه مقدار می باشد؟

کربوهیدرات کنسرو سگ از میزان کربوهیدرات در غذای غذای خشک سگ کمتر می باشد.

سگ من تمایل بیشتری به غذای خشک و ترد دارد؟

معمولا همینطور است، اگر میخواهید یک وعده غذایی دلچسب داشته باشد کمی کنسرو سگ را با غذای خشک مخلوط کنید.

خرید کنسرو سگ

اگر مطمئن نیستید کدام برند کنسرو سگ را امتحان کنید؟ فروشگاه پتیشا بهترین غذای کنسروی سگ را در بازار شامل فیدار، شایر، شایر و … ارائه می دهد.

حال که از تاثیر غذای کنسروی بر سلامتی سگها مطلع شده اید، این نوید را برایتان داریم که به راحتی و در اسرع وقت می توانید کنسرو سگ مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی پتیشا تهیه کنید. در اینجا فرصتی کم نظیر در اختیارتان قرار می گیرد که کنسرو سگ را از میان مارک های مورد علاقه خود و همین طور بر اساس عطر و طعم دلخواه سگتان پیدا کرده و با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه خریداری نمایید. بدین صورت قادر خواهید بود که هر وعده غذایی سگ را با یک غذای خوب و مفید پوشش دهید.

برای راهنمایی بیشتر و اطلاع از قیمت کنسرو گربه کافیست با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.