درباره ما

فروش آنلاین به سادگی هر چه تمام

از کجا شروع شد ؟

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران فضای مجازی، تهیه نیازهای روزمره، هفتگی و ماهانه به شیوه آنلاین بر روی عادات خرید و سبک زندگی افراد تاثیر قابل توجهی داشته است. امروزه افراد ترجیح می‌دهند خرید خود را با جستجو در اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با راحتی بیشتر محصولات متنوعی را بررسی و انتخاب کنند .

داستان پتیشا

پت شاپ آنلاین پتیشا ، در آذر ماه سال 1398 فعالیت خود را ابتدا با تمرکز بر تامین و توزیع کالاهای پر مصرف و محبوب  آغاز نمود و رفته رفته با به کار گیری متخصصان گوناگون و اخذ مجوز های لازم ( نشان اعتبار الکترونیک) ، جهت ایجاد بهترین تجربه خرید  برای تمامی مشتریان عزیز توانست نام و آوازه  ای بلند را  با تلاش های بی وقفه در ذهن مخاطبان ایجاد کند.

مدال افتخار پتیشا

استقبال مخاطبان و حامیان حیوانات  به دلیل داشتن تجربه ای خوب در خرید، که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات و خدمات  است ، باعث افتخار مجموعه پتیشا می باشد

این همراهی را پاس میداریم و در راه پیشرفت هرچه بیشتر قدم برمیداریم!

هدف پتیشا

پتیشا با توجه به درخواست و استقبال مشتریان خود قصد دارد

* ابتدا با تکمیل هرچه بیشتر محصولات و ایجاد سازوکارهای بروز جهت ارسال سریع تر
در تهران بتواند اولین انتخاب همشهریان تهرانی باشید.

 *همچنین علاوه بر برنامه تکمیل محصولات بر اساس تنوع و سلایق متفاوت روش های ارسال گوناگون با مبالغی مقرون به صرفه جهت ارسال محصولات به سایر استان ها را به  کار بگیرد.

2000+ مشتری

بیش از حد 2000 هزار مشتری راضی داریم که محصولات ما را خریداری کرده اند و تجربه خوبی را از خریدشان داشته اند.

5000+ سفارش ارسال شده

بیش از 5000 هزار سفارش داشته ایم که تمامی آن ها را در سریعترین زمان ممکن ارسال کرده ایم.