سبد خرید

با ما تماس بگیرید: 02177062875

ارسال ویژه پتیشا RUN مخصوص شهر تهران

درباره ما

از کجا شروع شد ؟

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران فضای مجازی، تهیه نیازهای روزمره، هفتگی و ماهانه به شیوه آنلاین بر روی عادات خرید و سبک زندگی افراد تاثیر قابل توجهی داشته است. امروزه افراد ترجیح می‌دهند خرید خود را با جستجو در اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با راحتی بیشتر محصولات متنوعی را بررسی و انتخاب کنند .

 

داستان پتیشا

پت شاپ آنلاین پتیشا ، در آذر ماه سال 1398 فعالیت خود را ابتدا با تمرکز بر تامین و توزیع کالاهای پر مصرف و محبوب  آغاز نمود و رفته رفته با به کار گیری متخصصان گوناگون و اخذ مجوز های لازم ( نشان اعتبار الکترونیک) ، جهت ایجاد بهترین تجربه خرید  برای تمامی مشتریان عزیز توانست نام و آوازه  ای بلند را  با تلاش های بی وقفه در ذهن مخاطبان ایجاد کند.

مدال افتخار پتیشا

استقبال مخاطبان و حامیان حیوانات  به دلیل داشتن تجربه ای خوب در خرید، که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات و خدمات  است ، باعث افتخار مجموعه پتیشا می باشد

این همراهی را پاس میداریم و در راه پیشرفت هرچه بیشتر قدم برمیداریم!.    !

هدف پتیشا

پتیشا با توجه به درخواست و استقبال مشتریان خود قصد دارد

* ابتدا با تکمیل هرچه بیشتر محصولات و ایجاد سازوکارهای بروز جهت ارسال سریع تر
در تهران بتواند اولین انتخاب همشهریان تهرانی باشید.

 *همچنین علاوه بر برنامه تکمیل محصولات بر اساس تنوع و سلایق متفاوت روش های ارسال گوناگون با مبالغی مقرون به صرفه جهت ارسال محصولات به سایر استان ها را به  کار بگیرد.

 

ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع محصولات

امکان بازگردانی محصول

در صورت منقضی بودن تاریخ مصرف

برند های جهانی

همکاری با بهترین برند های ایرانی و خارجی

ایمنی در خرید

خرید ایمن با بهترین قیمت ها