سبد خرید

با ما تماس بگیرید: 02128426296

ارسال ویژه پتیشا RUN مخصوص شهر تهران

خاک گربه، ظرف خاک و بیلچه

Show Filters

نمایش 1–16 از 30 نتیجه

Show Filters

نمایش 1–16 از 30 نتیجه

خاک گربه

از لوازم ضروری گربه می توان به خاک و ظرف خاک گربه اشاره کرد. ابتدا یک مکان مناسب که نزدیک محل خوردن غذا و آب گربه نباشد، انتخاب کنید. توجه داشته باشید باید دور از رفت آمد افراد خانواده نیز باشد. سپس یک ظرف خاک گربه تهیه کنید. نکاتی که برای خرید خاک گربه باید به آن توجه داشته باشید باید خاک قدرت جذب بالا و کلامینگ خوبی داشته باشد. شما می توانید انواع خاک بستر و ظرف خاک گربه بهداشتی را در اندازه های مختلف و برندهای متفاوت در پتیشا انتخاب کرده و برای خرید اقدام کنید.

برای مشاهده انواع ظرف خاک گربه وارد شوید.

خاک گربه از کجا تهیه کنیم؟

پت شاپ های حضوری و فروشگاه های آنلاین مختلفی وجود دارند که انواع خاک گربه را با کیفیت و قیمت متفاوت عرضه می کنند. در پتیشا می توانید انواع برندهای مختلف را با بهترین قیمت خاک گربه تهیه کنید.

بهترین خرید خاک گربه ارزان

خاک بستر گربه در ظاهر خیلی ساده به نظر می رسد؛ اما نباید شاخصه های یک خاک خوب و با کیفیت را نادیده گرفت. بهترین خاک گربه ارزان دارای خصوصیات زیادی است که در برندهای مختلف در بازار موجود است. یکی از مهمترین خصوصیاتی که خاک بستر گربه باید داشته باشد، جذب رطوبت و کلامپینگ بالا است. به عبارت دیگر خاکی که کلامپینگ بالایی دارد، خاکی است که قسمت های آلوده به ادرار تشکیل توده دهد تا به راحتی بتوان آن را خارج کرد. بهداشتی بودن خاک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که تماس مستقیم با بدن گربه دارد. خصوصیت دیگری که باید به آن توجه داشت معطر بودن و جذب بوی بد خاک است.

قیمت خاک بستر گربه

اگر مطمئن نیستید کدام نوع خاک گربه را امتحان کنید؟ فروشگاه پتیشا بهترین خاک گربه در بازار را ارائه می دهد. در صورتی که بامشاهده برای خرید خاک گربه ارزان به نتیجه نرسیدید، کافیست با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع محصولات

امکان بازگردانی محصول

در صورت منقضی بودن تاریخ مصرف

برند های جهانی

همکاری با بهترین برند های ایرانی و خارجی

ایمنی در خرید

خرید ایمن با بهترین قیمت ها