سبد خرید

با ما تماس بگیرید: 02128426296

ارسال ویژه پتیشا RUN مخصوص شهر تهران

خاک گربه، ظرف خاک و بیلچه

Show Filters

مشاهده همه 6 نتیجه

Show Filters

مشاهده همه 6 نتیجه

خاک گربه

از لوازم ضروری گربه می توان به خاک و ظرف خاک گربه اشاره کرد. ابتدا یک مکان مناسب که نزدیک محل خوردن غذا و آب گربه نباشد، انتخاب کنید. توجه داشته باشید باید دور از رفت آمد افراد خانواده نیز باشد. سپس یک ظرف خاک گربه تهیه کنید. نکاتی که برای خرید خاک گربه باید به آن توجه داشته باشید باید خاک قدرت جذب بالا و کلامینگ خوبی داشته باشد. شما می توانید انواع خاک بستر و ظرف خاک گربه بهداشتی را در اندازه های مختلف و برندهای متفاوت در پت شاپ پتیشا انتخاب کرده و برای خرید اقدام کنید.

خاک گربه چیست؟

گربه ها به صورت غریزی برای دفع ادرار و مدفوع خود، زمین را حفر می کنند و پس از اتمام کارشان، روی آن را می پوشانند. بنابراین گربه برای دفع فضولات خود به خاک نیاز دارند. گربه های خیابانی برای این کار به دامان طبیعت می روند و از خاک های روی زمین استفاده می کنند. در حالیکه گربه های خانگی شرایط متفاوتی دارند؛ باید برای آنها بستری برای دفع فضولات فراهم کرد. خرید خاک گربه مناسب به حفظ نظافت، بهداشت، سلامت و آرامش گربه شما کمک می کند.

خاک گربه

ظرف خاک و توالت گربه

گربه به طور غریزی در جایی که خاک باشد، دستشویی می کند؛ سپس روی آن را با خاک میپوشاند. به همین منظور یک ظرف که خاک به بیرون پاشیده نشود، لازم است. شما می توانید در فروشگاه پتیشا انواع ظرف خاک پلاستیکی، ظرف خاک درپوشیده و … را انتخاب کنید. اگر دیدید گربه شما تمایل به ادرار در ظرف خاک خود ندارد، ممکن است به خاطر نوع خاک باشد. برای اینکه بفهمید گربه با کدام خاک راحت تر است، از دیگر برندهای خاک گربه استفاده کنید.

خاک گربه از کجا تهیه کنیم؟

پت شاپ های حضوری و فروشگاه های آنلاین مختلفی وجود دارند که انواع خاک گربه را با کیفیت و قیمت متفاوت عرضه می کنند. در پتیشا می توانید انواع برندهای مختلف را با بهترین قیمت خاک گربه تهیه کنید.

خرید خاک گربه ارزان

خاک گربه در ظاهر خیلی ساده به نظر می رسد؛ اما نباید شاخصه های یک خاک خوب و با کیفیت را نادیده گرفت. بهترین خاک گربه ارزان دارای خصوصیات زیادی است که در برندهای مختلف در بازار موجود است. یکی از مهمترین خصوصیاتی که خاک بستر گربه باید داشته باشد، جذب رطوبت و کلامپینگ بالا است. به عبارت دیگر خاکی که کلامپینگ بالایی دارد، خاکی است که قسمت های آلوده به ادرار تشکیل توده دهد تا به راحتی بتوان آن را با بیلچه خارج کرد. بهداشتی بودن خاک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که تماس مستقیم با بدن گربه دارد. خصوصیت دیگری که باید به آن توجه داشت معطر بودن و جذب بوی بد خاک است.

بهترین خاک گربه

قیمت خاک بستر گربه

اگر مطمئن نیستید کدام نوع خاک گربه را امتحان کنید؟ فروشگاه پتیشا بهترین خاک گربه در بازار را ارائه می دهد. هم چنین بیلچه خاک گربه نیز در طرح های مختلف وجود دارد که می توانید تهیه کنید. در صورتی که بامشاهده برای خرید خاک گربه ارزان به نتیجه نرسیدید، کافیست با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

بهترین ظرف خاک گربه

بهترین ظرف خاک برای گربه شما می تواند بر اساس عادت ها و رفتار بستر آنها متفاوت باشد. بنابراین باید به این نکات توجه داشته باشید. اگر گربه خود را دوست دارید اما از تمیز کردن مدفوع آن وحشت دارید، در پتیشا می توانید انواع ظرف خاک گربه را مشاهده کنید. برخی از ظرف خاک بستر گربه دارای یک بیل است که پس از دستشویی گربه، می توانید توده ها را کنید.
برای گربه هایی که به حریم خصوصی خود نیاز دارند، پتیشا ظرف های پوشیده شده از بستر گربه و روکش های جداگانه ظرف بستر را ارائه می دهد. این سبک از ظرف خاک، می تواند به گربه سانان کمک کند تا احساس امنیت کنند و همچنین مقدار زباله هایی را که به زمین می ریزد کاهش می دهد.
برخی از گربه ها سادگی یک ظرف خاک را ترجیح می دهند.
درک اولویت های دستشویی گربه ها مهم است تا بتوانید بهترین گزینه را برای آنها انتخاب کنید.

ظرف خاک گربه

خرید ظرف خاک گربه ارزان

ظرف دستشویی گربه دو نوع مسقف و روباز دارد. برای خرید ظرف گربه مسقف به این نکته توجه داشته باشید که برای گربه هایی مناسب است که تمایل ندارد در هنگام ادرار، کسی آنها را ببیند. هم چنین مزیت دیگر این ظرف های مسقف، جلوگیری از پخش بوی بد ادرار و فضولات گربه است. با توجه به این که ظرف خاک گربه را فقط یک بار خریداری می کنید و تا مدت ها از آن استفاده می کنید، حساسیت زیادی در مورد قیمت ظرف خاک گربه وجود ندارد. اما خاک گربه زیاد مصرف می شود و هزینه زیادی در بر خواهد داشت. به همین خاطر باید به دنبال خاک مرغوب با قیمت ارزان و مناسب باشید. امروزه با توجه به افزایش قیمت ارز، قیمت خاک و ظرف خاک گربه با افزایش روبرو بوده است. اما ما در فروشگاه پتیشا تلاش کردیم با ارائه قیمت منصفانه در جهت افزایش رضایت مشتریان خود قدم برداریم. برای مقایسه و بررسی قیمت ظرف خاک گربه، محصولات را بررسی کنید.

سوالات متداول

آیا گربه ها ظرف خاک روباز یا سرپوشیده را ترجیح می دهند؟

بعضی از گربه ها ممکن است از یک ظرف خاک باز بدشان نیاید در حالی که برخی دیگر از داشتن حریم خصوصی کمی بیشتر خوششان بیاید. مهم است که شما عادت ها، رفتار بستر و شرایط خاص آنها را بیاموزید تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام ظرف خاک برای آنها بهتر است.

ظرف خاک گربه

ظرف خاک گربه چگونه کار می کند؟

گربه ها ذاتا و به طور طبیعی برای پوشاندن دسشویی خود نیاز به شن و ماسه یا خاک دارند و ترجیح می دهند از ظرف توالت، در مکانی آرام و خصوصی که احساس امنیت می کنند استفاده کنند.

برای هر گربه چند ظرف خاک باید داشته باشید؟

به طور کلی یک ظرف توالت برای هر گربه، به علاوه یک ظرف اضافی نیاز است که در مکان های مختلف خانه قرار داده شده باشد. گربه سانان حریم خصوصی خود را حفظ می کنند. بنابراین بهتر است در مکان های خلوت و کم رفت و آمد دو ظرف خاک را قرار دهید. اگر گربه شما احساس کنند، ظرف خاک در دسترس نیست، می تواند از آن بگذرد و در محل دیگر دستشویی کند.

ارسال به سراسر ایران

ارسال سریع محصولات

امکان بازگردانی محصول

در صورت منقضی بودن تاریخ مصرف

برند های جهانی

همکاری با بهترین برند های ایرانی و خارجی

ایمنی در خرید

خرید ایمن با بهترین قیمت ها