جای خواب گربه

جای خواب و تخت خواب گربه

تخت خواب گربه یک روش عالی برای فراهم کردن مکانی راحت برای خواب، استراحت و نشستن گربه یا بچه گربه است. گربه ها می توانند از 9 تا 16 ساعت در روز را بخوابند.
گربه ها بیشتر از غروب تا طلوع صبح فعال هستند و ساعات میانی روز را برای استراحت و آرامش می گذارند. ممکن است برای شما پیش آمده باشد هنگامی که برای خواب آماده می شوید، گربه شما تمایل به بازی با شما داشته باشد. در این صورت قبل از خواب 15 تا 20 دقیقه با گربه خود بازی کنید تا خسته شود. این کار به حیوان خانگی شما کمک می کند تا خواب راحتی داشته باشد. شما می توانید برای گربه خود اسباب بازی های تعاملی مانند توپ بخرید و با او بازی کنید.

برای مشاهده انواع باکس حمل گربه وارد شوید.

خرید بهترین جای خواب ارزان

بهترین جای خواب گربه کدام است؟ برای انتخاب بهترین جای خواب گربه ابتدا باید بدن گربه خود را اندازه بگیرید. تخت گربه باید قابل شستشو باشد. گربه هایی که پوشش پشمی و موهای بلند دارند، احساس گرمای بیشتری می کنند، بنابراین جای خواب آنها باید از جنس نخ و با لبه های کوتاه باشد تا گرمای کمتری جذب کند. باتوجه به اینکه گربه ها دوست دارند کنار صاحب خود بخوابند، ممکن است از تختخواب گربه استقبال نکنند. برای اینکه آنها را مجاب به خوابیدن در جای خواب خود کنید، بهتر است تخت خواب گربه خود را کنار محل خواب خود قرار دهید.
جهت خرید جای خواب گربه ارزان با بهترین کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی پتیشا را مشاهده کنید.

قیمت جای خواب گربه

معمولا گربه ها زیاد می خوابند؛ آنها به طور متوسط 15 ساعت در روز را خوابند. از آنجا که گربه شما نیازمند مکانی دنج و راحت برای استراحت طولانی است، طبیعی است که به یک تختخواب گربه راحت احتیاج دارد. امروزه با توجه به افزایش قیمت ارز، قیمت جای خواب و تخت خواب گربه با افزایش روبرو بوده است. اما ما در فروشگاه پتیشا تلاش کردیم با ارائه قیمت منصفانه در جهت افزایش رضایت مشتریان خود قدم برداریم. برای مقایسه و بررسی قیمت تخت خواب، محصولات این صفحه را بررسی کنید. در فروشگاه پتیشا جای خواب گربه در طیف وسیعی از اندازه ها و سبک ها، متناسب با تمام گربه سانان از کوچکترین بچه گربه گرفته تا بزرگترین نژاد موجود است.

هیچ محصولی یافت نشد.