مکمل و تقویتی سگ

Show Filters

مشاهده همه 2 نتیجه

مکمل سگ

سگ ها هم گاهی نیاز به استفاده از مکمل سگ جهت تقویت بدن و قوای بدنی دارند، معده ی ضعیف و حساس، تغذیه نامناسب و قرار داشتن در سنین حساس رشد و نیاز بدن سگ عواملی است که به صاحبین سگ ها و خود حیوان فرصت استفاده از مکمل تقویتی سگ را می دهد.

مواد تشکیل دهنده مکمل سگ

به طور معمول مکمل سگ تشکیل شده از درصد زیادی فیبر، پریبیتیک، پروبیوتیک و منابع معدنی برای سگ ها می باشد. استفاده از مکمل و تقویتی سگ به خصوص در سگ هایی که در سیستم گوارش ضعف دارند به دلیل وجود فیبر زیاد بسیار مفید است و هضم راحت تر غذای سگ را نیز به دنبال دارد. همچنین سگ های کوچک تر با دریافت مکمل سگ در آینده به مشکلات معده دچار نخواهند شد.

تقویت سیستم ایمنی بدن دیگر مزیت استفاده از مکمل و تقویتی برای سگ می باشد. که به سگ ها کمک میکند در مقابل بسیاری از بیماری ها مقاوم تر عمل کنند.

تقویتی سگ

تقویتی سگ نقش زیادی در رشد بدن و عضلانی شدن اندام سگ دارد. به همین دلیل صاحبان سگ های گله و سگ های نگهبان، برای تقویت سیستم ایمنی سگ خود، مکمل تقویتی سگ را در رژیم غذایی آنها قرار می دهند.

فیبرهای گیاهی در مکمل و تقویتی سگ

پریبیتیک ها فیبرهای گیاهی و پروبیتیک ها باکتری زنده که استفاده از این دو به تقویت معده و گوارش سگ منجر می شود. در پتیشا می توانید بهترین انواع مکمل سگ را مشاهده و خرید نمایید.

خرید تقویتی سگ

اگر قصد خرید مکمل تقویتی خوب و با کیفیت برای سگ خود دارید، پیشنهاد می کنیم، محصولات پتیشا را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران فروش پتیشا تماس بگیرید.