باکس حمل گربه - کیف حمل گربه

باکس حمل گربه

اگر می خواهید گربه خود را به گردش ببرید یا همراه حیوان خانگی خود به دامپزشکی بروید، ما به شما مجموعه ای از باکس حمل گربه را معرفی خواهیم کرد. یکی از مهم ترین لوازم ضروری گربه، کیف و باکس گربه است. گربه ها در محیط هایی که با آن آشنایی ندارند، ترسو و غیرقابل پیش بینی هستند؛ بنابراین وجود یک باکس حمل که گربه در آن احساس راحتی و امنیت داشته باشد، به شما کمک می کند. شما باید با توجه به وزن و جثه گربه خود، باکس حمل متناسب با آن را انتخاب کنید. البته ما پیشنهاد میکنیم برای بچه گربه خود سایز متوسط را خریداری کنید تا برای بزرگسالی آنها هم مناسب باشد.

کیف حمل گربه

شما می توانید برای حمل و جابجایی گربه خود، از ساک و کیف گربه نیز استفاده کنید. کیف و ساک حمل گربه معمولا با پارچه تولید می شود و در مقایسه با باکس حمل گربه که از جنس پلاستیک مقاوم است، استحکام زیادی ندارد. در مقابل یکی از مزایای استفاده از کیف حمل گربه، این است که می توانید گربه را در کیف یا کوله پشتی قرار دهید و از شیطنت های آن جلوگیری کنید. به هر حال انتخاب با شماست که بر اساس جثه و رفتار گربه خود، نسبت به خرید کیف حمل گربه یا باکس حمل گربه اقدام کنید.

خرید باکس حمل گربه ارزان

انواع مختلفی از باکس حمل گربه وجود دارند که در سایزهای متفاوت تولید می شوند. شما برای خرید باکس حمل گربه باید به کاربرد آن توجه داشته باشید. به عنوان مثال به باکس حمل برای هواپیما احتیاج دارید یا باکسی که شبیه کالسکه است و چرخدار است. انواع دیگری مانند کوله پشتی و ساک حمل گربه وجود دارد. امروزه با توجه به افزایش قیمت ارز، قیمت باکس حمل گربه با افزایش روبرو بوده است. اما ما در فروشگاه پتیشا تلاش کردیم با ارائه قیمت منصفانه در جهت افزایش رضایت مشتریان خود قدم برداریم. برای مقایسه و بررسی قیمت باکس حمل و نقل گربه، محصولات زیر را بررسی کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.