اسباب بازی و سرگرمی سگ

Show Filters

مشاهده همه 7 نتیجه

Show Filters

مشاهده همه 7 نتیجه

اسباب بازی و سرگرمی سگ

در حالی که بازی با توله سگ ها و سگ ها بسیار سرگرم کننده است، اما زمانی می رسد که سگ شما باید خودش را سرگرم کند. وقتی که او تنها باشد، باید بتواند بدون آسیب رساندن به اثاثیه منزل یا باز کردن دستمال توالت بازی کند. بسیاری از مشکلات رفتاری در سگها ناشی از بی حوصلگی یا انرژی بیش از حد است.
اسباب بازی سگ باعث تحریک و غنی سازی ذهنی و جسمی او می شود. هدایت انرژی سگ ها در بازی با اسباب بازی ها می تواند از خرابکاری های مختلف قبیل کندن و جویدن مبلمان، کفش یا درختان و گل های خانگی جلوگیری کند.

خرید وسایل بازی سگ

فروشگاه پتیشا مرکز خرید انواع محصولات و تجهیزات حیوانات خانگی با مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان می باشد. برای داشتن حیوانی شاد و پر انرژی در کنار غذای سالم و مفید، وسایل بازی و سرگرمی نیز برای سگ خود محیا کنید.

انواع اسباب بازی سگ

اسباب بازی های سگ انواع مختلفی دارند، شما می توانید بنابه سلیقه سگ خود، بهترین اسباب بازی سگ را انتخاب کنید. انواع وسایل بازی سگ عبارت انداز:

اسباب بازی دندانی سگ

اسباب بازی سگ دندانی

همان طور که می دانید سگ ها عاشق جویدن هستند؛ بنابراین اگر اسباب بازی جویدنی یا دندانی نداشته باشند، ممکن است هر چیز دم دست مانند دمپایی، پایه صندلی و … را به دندان بگیرند. سگ هایی که در حال دندان درآوردن هستند، برای کم کردن خارش لثه هایشان تمایل به جویدن دارند؛ یک اسباب بازی دندانگیر به آنها کمک زیادی می کند. علاوه بر این، سگ های بالغ نیز بخاطر غریزه شکاری که دارند، از این نوع اسباب بازی استقبال می کنند.

اسباب بازی سگ مدل طنابی

اسباب بازی طنابی

به طور معمول این نوع اسباب بازی با رشته های طناب بافته شده ساخته می شود. گاهی در آن از قطعات لاستیکی و پلاستیکی نیز استفاده می شود. از این اسباب بازی برای بازی فچ (رفتن و آوردن)، مسابقه طناب کشی و جویدن کاربرد دارد. جویدن این اسباب بازی، نقش مسواک را برای سگ ایفا می کند و به سلامت دندان آنها کمک می کند. دقت کنید که اگر سگ شما اسباب بازی طنابی را زیاد جویده است و احتمال ازهم پاشیدگی آن وجود دارد، آن را دور بیاندازید و یک وسیله بازی جدید تهیه کنید.

وسیله بازی سگ جغجغه ای و صدادار

یکی از وسایل بازی سگ، نوع صدادار و جغجغه ای است که در شکل ها و اندازه های مختلف تولید می شود. به طور معمول این نوع اسباب بازی از جنس لاستیک، پلاستیک و وینیل ساخته می شود که باید با توجه به نژاد سگ و عادات جویدن او، جنسی را انتخاب کنید تا زود خراب نشود. این نوع اسباب بازی هم برای جویدن مناسب است و هم سگ شما را سرگرم می کند.

توپ بازی سگ

اسباب بازی سگ توپی

انواع نژادهای سگ عاشق بازی با توپ هستند و توپ بازی محبوب ترین بازی در سگ ها است. به همین دلیل این نوع اسباب بازی، انواع مختلف با جنس های متفاوت هستند. برای خرید توپ بازی سگ به این نکته توجه داشته باشید که اندازه توپ به قدری کوچک نباشد که تصادفا قورت داده شود و آنقدر بزرگ نباشد که سگ نتواند به دهان بگیرد. برای مشاوره خرید اسباب بازی سگ با کارشناسان فروش پتیشا ارتباط بگیرید.

خرید اینترنتی اسباب بازی سگ

در پتیشا، بهترین اسباب بازی سگ را برای هر نوع شخصیت گربه و نژادهایی مانند هاسکی، سگ گله، توله سگ، دوبرمن پیدا خواهید کرد. داشتن شخصیت سگ فعال به این معنی است که سگ شما عاشق شکار، پرش و دویدن است. اسباب بازی های گربه را هم اکنون از فروشگاه آنلاین پتیشا بخرید و سایر موارد موردعلاقه مانند تشویقی سگ، قلاده سگ و … را بخرید.